O NÁS

NÁPAD KAVÁRNY

Poprvé tento nápad na kavárnu vznikl, když jsem navštívil Kubu v roce 2016 a ochutnal zde nejlepší kafe v mém životě. Ještě nikde jsem v České republice neviděl kavárnu, která by měla Kubánský motiv, a která by servírovala Kubánské kafe. V tu chvíli se zrodil nápad takovou kavárnu zprovoznit v Česku. Od té doby jsem myslel pouze kubánskou kavárnu. Byly to dlouhé roky příprav a vyjednávání, ale nakonec se nám to podařilo. V České republice se otevřela první kavárna tohoto stylu. Můžete zde ochutnat Kubánskou kávu, pochutiny, rum a drinky. V kavárně panuje skvělá atmosféra připomínající Kubu a Karibské ostrovy. Výzdoba kavárny je autentická a originální. Zde opravdu kubu zažijete a hlavně ochutnáte.

KAFE DOVEZENO Z KUBY

Pyšníme se exkluzivní kávou dovezenou přímo z východokubánských plantáží nacházejících se v horách Sierra Maestra. Díky tomu je naše kafe unikátní a ojedinelé chuti, kterou nikde jinde v České republice nezažijete. Kafe pražíme u nás v naší skromné pražírně, proto naše kafe má unikátní a čerstvou chuť. Zde opravdu zažijete Kubu na vlastní chuť.

cuba map

PROFESIONÁLNÍ OBSLUHA

Náš tým se skládá jen a jedině z profesionálních, ochotných a milých pracovníků, kteří jsou nejlépe kvalifikování. Obsluha je rychlá, spolehlivá a naši pracovníci jsou vždy na blízku. Když nastane nějaký problém, budete nespokojeni, nebo naopak spokojeni, tak neváhejte naši obsluhu kontaktovat. Tradičně kubánská zrnka praží náš tým pracovníků přímo v naší kavárně. Na přípravu těch nejlepších nápojů využíváme tradiční osvědčené technologie.